Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z kuponów rabatowych

Kupony rabatowe to bardzo popularna na zachodzie forma promocji która zyskuje ona obecnie w Polsce coraz większą popularność, duże sklepu takie jak Empik, Euro RTV AGD czy Vobis już od dawna z niej korzystają.

Kupony rabatowe to ciekawa forma promocji umożliwiające nagrodzenie stałych klientów  jak i  zachęcenie nowych do zakupów w Państwa sklepie.

Ważne jest to że sklep nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, jedynie rabat przyznany klientowi.

W przeciwieństwie do udziału w różnorodnych programach afiliacyjnych czy samej obecności w porównywarce, sklep nie jest obciążony kosztami za samo przekierowanie klienta do sklepu co samo w sobie nie gwarantuje że klient dokona zakupu. Dzięki temu sklep może przekazać zaoszczędzone środki do klienta w formie rabatu, dzięki czemu zyskuje podwójnie oferując niższe ceny produktów i zadowolonego klienta.

Umożliwiamy promocje produktów niżowych lub specjalistycznych co w porównywarkach jest niemożliwe.

Sklep samodzielnie decyduje o wysokości rabatu, czas ważności oferty czy dodatkowe warunki które muszą zostać spełnione aby rabat został przyznany np. zamówienie musi przekroczyć 100 zł.

To Państwo decydują jak ma wyglądać promocja i jakie warunki muszą zostać spełnione by rabat został przyznany, co daje bardzo duże możliwości kreowania promocji np. mogą Państwo przygotować kupon rabatowy oferujący darmową przesyłkę po przekroczeniu pewnej kwoty, co jest standardową praktyką w Państwa sklepie, jednak klienci o tym nie wiedza ponieważ nie znają Państwa sklepu. W ten sposób mogą Państwo poinformować klienta o takiej posiadanej formie promocji.

Wiele sklepów posiada ten sam produkt w podobnej cenie,  dzięki użyciu kuponów rabatowych klient ma możliwość wybrania dowolnego produktu w konkurencyjnej cenie dzięki temu promują Państwo sklep a nie konkretny produkt. Również klient zyskuje posiadając kupon do Państwa sklepu ma możliwość nabycie interesującego go produktu z rabatem, co daje mu swobodę w wyborze.

Umieszczenie kuponu w naszym portalu jest bardzo proste i całkowicie bezpłatne, nie wymaga rejestracji, skomplikowanych integracji czy podpisywania umowy. Aby dodać kupon potrzeba tylko kilka sekund. To my dbamy o promocje Państwa sklepu poprzez kupony rabatowy na naszej stronie, w portalach społecznościowych oraz w reklamach.

Kupony podzieliliśmy na 6 typów:

  • rabat procentowy
  • rabat cenowy
  • darmowa dostawa
  • dodatkowy produkt 2+1
  • gratis
  • inna forma promocji

Wszystkie oferowane przez nas formy współpracy, dodanie kupony czy integracja są całkowicie bezpłatne.

Na zachodzie kupony rabatowe są niezwykle popularną formą promocji, która zyskuje coraz większą popularność także w Polsce. Użycie kuponu rabatowego jest bardzo proste i wymaga jedynie wprowadzenia kodu rabatowego w specjalnie do tego przygotowanie miejsce w sklepie internetowym (przeważnie w koszyku). Kupony rabatowe upoważniają do określonego rabatu lub innej wskazanej na nim formy rabatu lub promocji. Celem naszego portalu www.rabatki.com jest zebranie kuponów rabatowych w jednym miejscu, oraz ułożenie ich w odpowiednich kategoriach i przypisanie do sklepu z którego pochodzą, dbając przy tym by znajdujące się na portalu kody rabatowe były aktualne.
www.rabatki.com
pomoc