Partnerzy

Zobacz jak korzystać z kuponów rabatowych

Aby skorzystać z kodu rabatowego wystarczy ze klikniesz na czerwone pole zawierające kod rabatowy.
Wybrany kod zostanie automatycznie skopiowany a ty zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu.

Kończąc zakupy wklej lub wpisz kod rabatowy w oznaczone do tego celu pole aby otrzymać wybrany rabat.

Jeśli kod rabatowy z którego chciałeś skorzystać okazał się nieprawidłowy, stracił ważność lub sklep nie uznał rabatu, skorzystaj z opcji „zgłoś niedziałający kupon” i powiadom nas o tym.

Czesto kody rabatowe ważne są tylko kilka dni, jeśli nie chcesz przegapić okazji zapisz się do newslettera aby otrzymywać informacje o najnowszych kuponach rabatowych dodanych do poralu, wybranej kategorii lub konkretnego sklepu.

Możesz również sprawdzić czy na portalu znajduje się kupon do sklepu który posiada wybrany przez Ciebie produkt. W tym celu wprowadź nazwę produktu w pole wyszukiwarki, portal wyszuka sklepy które posiadają dany produkt w swojej ofercie i pokaże Ci kupony rabatowe do tych sklepów.

Na zachodzie kupony rabatowe są niezwykle popularną formą promocji, która zyskuje coraz większą popularność także w Polsce. Użycie kuponu rabatowego jest bardzo proste i wymaga jedynie wprowadzenia kodu rabatowego w specjalnie do tego przygotowanie miejsce w sklepie internetowym (przeważnie w koszyku). Kupony rabatowe upoważniają do określonego rabatu lub innej wskazanej na nim formy rabatu lub promocji. Celem naszego portalu www.rabatki.com jest zebranie kuponów rabatowych w jednym miejscu, oraz ułożenie ich w odpowiednich kategoriach i przypisanie do sklepu z którego pochodzą, dbając przy tym by znajdujące się na portalu kody rabatowe były aktualne.
www.rabatki.com
pomoc